- SEAGATE

Цена
€105 16 / 205 68 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Предназначен за | Обща употреба |
| Капацитет, GB | 1 000 GB (1 TB) |
| Външен/ вътрешен | External |
| Размер, inch | 2.5" (6.35 cm) |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Цвят | Black |
| Други | Dimensions: 115 x 80 x 13 mm, Weight: 160 g |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет | 1000 |
| Тип на диска | HDD |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Форм фактор | 2.5" |
| Скорост на четене (MB/s) | 120 MB/s |
| Скорост на запис (MB/s) | 120 MB/s |
| Изисква външно захранване | Не |
| Хардуерно шифроване | Не |
| Удароустойчивост/водоустойчивост | Без |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.24кг |
Seagate Expansion Portable 1TB Външен Твърд Диск
Добавете огромно пространство за съхранение към вашия компютър или Mac с лекота, благодарение на Seagate Expansion Portable 1TB. Този стилен и лек диск предлага plug-and-play свързване чрез USB 3.0, така че можете да започнете да архивирате файлове, снимки и видеоклипове за секунди — без нужда от външно захранване.
Ключови Предимства
- Незабавен Капацитет — 1TB пространство освобождава компютъра ви и съхранява до 1000 часа цифрово видео, над 320 000 снимки или 500+ игри.
- Бърз USB 3.0 — Прехвърлете пълнометражен HD филм за по-малко от 2 минути със SuperSpeed USB 3.0, обратно съвместим с USB 2.0.
- Plug-and-Play Удобство — Работи веднага с Windows и Mac (изисква преформатиране за Time Machine). Просто свържете включения кабел и плъзгайте файловете.
- Компактен и Преносим — Тънкият 2.5-инчов дизайн се побира лесно в чанта или джоб, идеален за съхранение в движение.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Капацитет | 1 TB |
| Форм Фактор | 2.5 инча |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Макс. Скорост на Трансфер | До 120 MB/s |
| Захранване през USB | Да |
| Размери (Д x Ш x В) | 117.0 x 80.0 x 14.8 мм |
| Тегло | 170 г |
| Съвместимост | Windows 7 или по-нова, Mac OS X 10.11 или по-нова (изисква преформатиране за Time Machine) |
Какво има в кутията
- Seagate Expansion Portable 1TB Външен Твърд Диск
- USB 3.0 кабел (46 см)
- Ръководство за бърз старт
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





